ADRESE TESLİM AKÜ ve YERİNDE MONTAJ HİZMETİ
ŞİMDİ ARAYIN! MOBİL EKİBİMİZ AKÜNÜZÜ GETİRSİN

İnci Akü, Mutlu Akü, Varta Akü, EAS Akü, Çelik Akü, Hugel Akü
Fiyatlarımız Marka ve Modele göre değişmektedir.
Güncel Fiyat ve bilgi için Lütfen bizi arayın

0538 559 16 97 | WHATSAPP DESTEK


Akü Değişimi İçin İşin Uzmanlarından Yardım Alın

Akü değişimi teknik olarak belli bir bilgi ve deneyim gerektirir. Özellikle de konu hakkında hiçbir bilginiz yoksa bu işlemi tek başınıza yapmak sizin için iyi olmayabilir. Ayrıca mekanik araçların akü değişim prosedürü ile elektronik olanlarınki arasında da fark vardır. Elektronik arabaların aküsü değişirken elektriğin tümden kesilmemesi için öncelikle bir destek bağlantısı oluşturur.

Bu gibi gereklilikler ve detaylar aküyü tek başınıza ya da uzman olmayan kişilerin yardımı ile yapmaya çalışmanız gerek bir arızaya gerekse bir kazaya sebebiyet verebilir. Bu yüzden akü değişimini işin uzmanı ile yapmanız çok daha verimli olabilir.

ÇETİN AKÜ sayesinde hangi noktada olduğunuz fark etmeksizin akü değişimi için destek alabilirsiniz. 0538 559 16 97 numaralı telefonu arayarak haftanın her günü, günün her saati “Yerinde Akü Değişimi” hizmeti alabilirsiniz. Üstelik yedek bir akünüzün olmaması da sorun değil.

ÇETİN Akü sayesinde 0538 559 16 97 numaralı telefon üzerinden “Yerinde Akü Değişimi” hizmeti alabileceğiniz gibi, yeni bir akü de satın alabilirsiniz. Böylelikle de çekici gibi desteklere gerek kalmadan akünüzü yol üzerinde bile değiştirerek güvenle yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Siz de ÇETİN Akü uzmanlığı ve kalitesinde, profesyonel bir destek almak için akünüzün bittiği her anda ve her yerde 0538 559 16 97 numaralı telefonu arayın. ÇETİN Akü’nün sektörde öncü tecrübesi ve deneyimli ekibi sayesinde akünüzü güvenle değiştirin.